नेपाल प्रहरीमा १ सय ४९ जनाले निकाले इन्सपेक्टरमा नाम (नामावली)

तामसालिङ खबर
१२ चैत्र २०७७, बिहीबार १४:२८

चैत्र, काठमाडौं – प्रहरी प्रधान कार्यालयले रिक्त रहेको जनपद तर्फको प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर) पदमा उतिर्ण भएकाहरुको नतिजा सार्वजनिक गरेको छ ।

नतिजा प्रकाशन गरिएको सूचनामा उतिर्ण भएकाहरुलाई शैक्षिक योग्यताको प्रमाणपत्रसहित १८ गते बुधबार १० बजे प्रहरी प्रधान कार्यालय, मानवश्रोत एवम् प्रशासन विभाग कर्मचारी प्रशासन शाखा, नक्सालमा उपस्थित हुन सूचित गरिएको छ ।

प्रहरी प्रधान कार्यालयले सार्वजनिक गरेको नतिजा अनुसार मुख्यमा १४९ बैकल्पिकमा खुला समूहतर्फ १२ समावेशी समूहको महिलातर्फ २ जना, समावेशी समूहको आदिवासी जनजातीतर्फ ३ जना, समावेशी समूहको मधेसीतर्फ ३ जना, समावेशी समूहको दलिततर्फ २ जना र समावेशी समूहको पिछडिएको क्षेत्रतर्फ २ जना गरी १ सय ७३ जना उतिर्ण भएका छन् ।

INS-Final-Result-2077-12-08

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*