वाणिज्य बैंकले माग्यो ८ सय १४ कर्मचारी (सुचना सहित)

तामसालिङ खबर
१४ कार्तिक २०७८, आईतवार १०:३०

कार्तिक, काठमाडौं – राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकले ८ सय १४ कर्मचारी भर्नाका लागि दरखास्त आह्वान गरेको छ ।

बैंकले लोकसेवा आयोगको सहमतिमा खुला विज्ञापन मार्फत् स्थायी पदपूर्तिका लागि आइतबार गोरखापत्रमा सार्वजनिक सूचना जारी गरेको हो । सूचना अनुसार योग्यता पुगेका इच्छुक उम्मेदवारले सोमबारबाट अनलाइन फाराम भर्न सक्नेछन् ।

बैंकले दुई जना वरिष्ठ प्रबन्धक मागेको छ भने ६ जना प्रबन्धक र १९ जना उपप्रबन्धकका लागि विज्ञापन आह्वान गरेको छ । वाणिज्य बैंकले सहायक प्रबन्धक (प्रशासन, कानुन, सूचना प्रविधि, नगद), वरिष्ठ सहायक र सहायक पदमा ठूलो संख्यामा कर्मचारी मागेको हो ।

योग्यता पुगेका इच्छुक उम्मेदवारले ५ मंसिरभित्र दरखास्त दिइसक्नुपर्नेछ ।

सुचना हेर्नुहोस् –

 

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*