नव गायक सुजन परियारको लोकदोहोरी ‘जुनको छायाँले’ सार्वजनिक (भिडियो)

तामसालिङ खबर
२८ भाद्र २०८०, बिहीबार ०७:४३

भदौं, हेटौडा (मनहरी) – मकवानपुरका नव गायक सुजन परियारले नयाँ लोकदोहोरी गीत ‘जुनको छाँयाले’ ल्याएको छ । गायक परियार संगै बिमला सुनुवारको स्वरमा सजिएको गीत बुधबार टिका सानु अफिसियल युट्युब च्यानलबाट सार्बजनिक भएको हो।

मिलन श्रेष्ठको निर्देशनमा तयार भएको उक्त भिडियोलाई रोशन धितालको सम्पादन, सन्तोष तिमिल्सिनाले खिचेका छन्। त्यस्तै, कृष्ण राई ‘बिन्दास’ को शब्द, संगीत संयोजन कृष्ण लामिछाने गरेका छन् ।

उक्त लोकदोहोरी भिडियोमा नव गायक परियार संगै निहारिका थापा, पुजा बैजु र कृष्ण कार्कीको अभिनय रहेको छ। लोकदोहोरी क्षेत्रमा प्रवेशमा गरेका सुजन परियार मकवानपुर मनहरी गाउँपालिका ५, बसन्तपुर निवासी हुन् । सार्बजनिक उक्त लोकदोहोरी भिडियो आफ्नै जन्म गाउँ बसन्तपुरमा छायांकन गरिएको छ।

लोकदोहोरी क्षेत्रमा बढ्दै गरेका गायक परियारलाई वडाअध्यक्ष दिपेन्द्र अधिकारीले सांगीतीक यात्रामा निरन्तरताको लागि बिशेष भुमिका निर्वाह गर्दै आउनु भएको छ । यस अघि उनको पहिलो कोशेली ‘पल्लो घरको झ्याल’ बोलको गीत ल्याएका थिए ।

भिडियो हेर्नुहोस् –

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*