हेटौडाका सशस्त्र प्रहरीले ठुलो परिमाणको गाँजा बरामद

तामसालिङ खबर
१ आश्विन २०८०, सोमबार ०६:५४

असोज, हेटौँडा – हेटौँडामा ठुलो परिमाणको गााँजा बरामद भएको छ । सशस्त्र प्रहरीको हेटौँडा औधोगिक क्षेत्रको टोलीले जाँचको क्रममा भारतीय ट्रक एन एल ०१ एसी २१४४ नम्बरबाट लागु औषध गाँजा ९ सय १९ किलो बरामद गरेको हो ।

गाँजा सहित दुईजना भारतीय नागरिक पनि पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा भारत बलरामपुर विर्तापुर निवासी चालक करिब ४५ वर्षका दुलारे यादब र सहचालक योगेश बर्मा रहेको शसस्त्र प्रहरीका एसपी अनिल कार्कीले बताए ।

भारतीय बरामद भएको ट्रकको भित्री भागमा फल्स बटन बनाएर गाँजा राखि पुनः वेल्डीङ गरेर लुकाएर ल्याएको अवस्थामा गाँजा बरामद गरिएको एसपी कार्कीले बताए । भारतबाट मकै लिएर चितवनमा अनलोड गरि चितवनको खुरखुरेबाट गाँजा लोड गरिएको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको एसपी कार्कीको भनाई रहेको छ । पक्राउ परेकाहरुको विषयमा थप अनुसन्धान भैरहेको कार्कीले बताए ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*