थाहा नगरको कल्याण आधारभूत बिद्यालयमा न्यानो कपडा वितरण

तामसालिङ खबर
२६ पुष २०७८, सोमबार २१:२४

पुष, हेटौडा (थाहा नगर) – थाहा नगर पालिका वडा नम्बर ५ मा रहेको कल्याण आधारभूत बिद्यालयमा अध्ययनरत बिद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा (ट्रयाक सुट) वितरण गरिएको छ ।

जिपी कोइराला फाउण्डेशन नेपाल मकवानपुर क्षेत्र नम्बर २ (क) को समन्वयमा तथा काठमाण्डौको बानेश्वर एकता समाजको सहयोगमा मंगलबार एक कार्यक्रमका बीच कक्षा १ देखि ५ अध्ययनरत ७० जना बिद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा (ट्रयाक सुट) वितरण गरिएको हो ।

बिद्यालयकी प्रधानध्यापक सुजाता थिङ्गको सभाध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा समाजका अध्यक्ष सिद्धि नारायण महर्जनको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको थियो । शत प्रतिशत तामाङ्ग समुदायको बालबालिका अध्ययन गर्ने बिद्यालयमा सहयोग गर्न पाएकोमा खुसी लागेको र आगामी दिनहरुमा पनि सहयोग गर्न तयार रहेको समाजका अध्यक्ष महर्जनले बताए ।

जाडोको समयमा न्यानो कपडाको अभावले गर्दा बिद्यार्थीहरु समयमा बिधालय नआउने समस्यालाई समाजका सहयोगले गर्दा अबका दिनमा समाधान हुने विद्यालयकी प्रधानध्यापक थिङ्गले बताईन ।

त्यस्तै, जिपी कोइराला फाउण्डेशन नेपाल मकवानपुर क्षेत्र नम्बर २ (क) संयोजक तथा थाहा नगर नेपाली कांग्रेसका सभापति प्रमोदकृष्ण जोशीले नगरका बिद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई खाना र नानाको सहयोग गरिरहेको बताउदै राज्य र स्थानिय सरकारबाट पनि सहयोग हुनुपर्नेमा जोड दिनु भयो ।

वितरण कार्यक्रममा समाजका उपाध्यक्ष बच्चुराम पण्डित, प्रेमकुमार महर्जन, सचिब रामेश्वर थापा, जिपी कोइराला फाउण्डेशन नेपाल मकवानपुर क्षेत्र नम्बर २ (क) संयोजक तथा थाहा नगर नेपाली कांग्रेसका सभापति प्रमोदकृष्ण जोशी, समाजसेबी भिमबहादुर बम्जन, बिद्यालयका पूर्वअध्यक्ष गणेश पाख्रिन, लगायतका आतिथ्यता रहेको थियो ।

समाजका सहयोगीहरुलाई फाउण्डेशनद्वारा धन्यवाद सहित कदर पत्र प्रदान गरिएको थियो भने बिद्यालयको तर्फबाट प्रधानध्यापक थिङले सबै अतिथिहरुलाई मायाको चिनो उपहार दिनु भयो।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published.


*