राष्ट्रिय अनलाईन बुद्धिचाल प्रतियोगिताको उपाधि बिबेक थिङले जिते

तामसालिङ खबर
१३ भाद्र २०७७, शनिबार १८:१७

भदौ, हेटौँडा – जेसिआइ हेटौंडाको आयोजनामा भएको राष्ट्रिय अनलाईन बुद्धिचाल प्रतियोगिताको उपाधि बिबेक थिङले जितेका छन् । प्रतियोगितामा उनले सहभागी भएका १ सय ४० प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै उपाधिमा कब्जा जमाएका हुन् ।

जेसिज सप्ताहको पहिलो दिन अन्र्तगतको कार्यक्रममा देशभरबाट उल्लेख्य चेस खेलाडीहरुको सहभागिता रहेको थियो । थिङले उपाधि जित्ने क्रममा उनले ९ खेलमा जित एक बराबर तथा एक हार ब्यहोरेका थिए ।

प्रतियोगितामा सुश्रुत दाहाल दोस्रो तथा मनिष हमाल तेश्रो भए । प्रतियोगितामा २४ विधामा पुरस्कार प्रदान गरिएको नेपाल बुद्धिचाल संक्रमका केन्द्रीय सचिव धरम लामाले बताए । लामाका अनुसार प्रतियोगितामा देशका अधिकांश चर्चित खेलाडीहरु थिए ।

कार्यक्रममा नेपाल बुद्धिचाल संघका केन्द्रीय अध्यक्ष एकलाल श्रेष्ठले बुद्धिचालको विकासको लागि जेसिजले गरेको प्रतियोगिताको प्रशंसा गरे । उनले यस्ता खाले कार्यलाई जेसिजले आगामी वर्षहरुमा पनि जारी राख्न भन्दै आवश्यक सहयोगको लागि बुद्धिचाल संघ सधै तयारी रहेको बताए ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*