अबैध रुपमा बेच्न राखिएको मल सुर्खेतमा बरामद

तामसालिङ खबर
२२ श्रावण २०७७, बिहीबार ११:००

साउन, सुर्खेत – जिल्ला प्रशासन कार्यालय सुर्खेतले अवैधरुपमा बिक्री गर्न राखिएको मल बरामद गरिएको छ । भेरीगङ्गा नगरपालिकाको छिन्चुमा अनुगमनका क्रममा प्रशासनको टोलीले एक एग्रोभेटबाट ६२ बोरा मल बरामद गरेको हो ।

सहायक प्रमुुख जिल्ला अधिकारी भीमकान्त पौडेलले छिन्चुस्थित कमला एग्रोभेटले इजाजतपत्र नलिई मल बिक्री गर्दै आएको पाइएको बताए । प्रशासनले ५९ बोरा डिएपी तथा तीन बोरा युरिया मल बरामद गरेको छ ।

प्रशासनले मलसँगै मल ढुवानी गर्ने गाडी पनि नियन्त्रणमा लिएको छ । “मल बिक्रीका लागि कानूनीरुपमा अनुमति लिनुुपछ,” सहायक प्रजिअ पौडेलले भने,“उक्त पसलले गैरकानूनीरुपमा मल बिक्री गरिरहेको रहेछ, यससम्बन्धी थप अनुसन्धान पनि भइरहेको छ ।”

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*